משהו משעיר מתחיל עכשיו!

היה כיף לדבר איתך ואנחנו כבר מתרגשים לקראת הפגישה בינינו שבה נשמח להכיר לך את הקליניקה המיוחדת ואת הפתרונות המתקדמים שלנו לנשירת שיער.

בינתיים אתה מוזמן להכיר אותנו בקטנה
ולהבין מה הולך לקרות בהמשך.

4.8

שביעות רצון על פי דירוג

נעים להכיר, אנחנו שגב קליניק:

קליניקת בוטיק ייחודית לגברים המציעה מגוון רחב של פתרונות וטיפולים קוסמטיים ואסתטיים מקצועיים המותאמים במיוחד למבנה הגוף, לפנים, לעור ולשיער הגברי. אז תרגיש חופשי לבוא כמו שאתה, אנחנו נדאג שתצא כמו שאתה רוצה– טבעי, חתיך, שלם ובטוח בעצמך.

סובל מדילול/נשירת שיער?
תוריד לך דאגה אחת מהראש!

לפרוטוקול- אנחנו חושבים שקרחת זה סקסי אבל לגמרי יכולים להבין אם שיער דליל, מפרצים ונשירה מוגברת פוגעים לך בביטחון העצמי וגורמים לך לתלוש את השיער, שעוד נשאר, מרוב דאגה. 

בכללי, תופעה של דילול ונשירת שיער נגרמת בעיקר מסיבות גנטיות, לחץ ומתח נפשי. אבל היי, איזה מזל שנתקלנו! כי ב"שגב קליניק" קיימים מגוון טיפולים טבעיים, חדשניים ופורצי דרך לעצירת נשירה ולשיקום ועיבוי שיער דליל. 

טיפולים אלה מנצחים את הגנטיקה ומביאים לתוצאות מרשימות בעצירת תהליך ההתקרחות, צמצום נשירה ונסיגת שיער, חידוש ועיבוי זקיקי השיער ועידוד צמיחת השיער מחדש.

תכיר את הטיפולים המתקדמים שלנו לעצירת נשירה ועידוד צמיחת שיער

בהתבסס על מחקרים רבים שנערכו בארץ וברחבי העולם, ומהיכרות עם מגוון הטיפולים הקיימים כיום, בנו הרופאים המוסמכים שלנו תוכנית טיפול משולבת אפקטיבית, המשיגה מקסימום תוצאות.

התוכנית המשולבת הינה ביולוגית וטבעית לחלוטין, ללא כימיקלים והתערבות כירורגית, ומתבססת על שילוב של טיפולי פלזמה CGF(הדור הבא של טיפולי PRF/PRP/IPRF), טיפולי מזותרפיה המתבצעים בקליניקה יחד עם טיפול antage .

לאחר פגישת אבחון מקצועית, הרופאים המוסמכים והמנוסים שלנו ימליצו לך על סוג ומשך הטיפול המתאים ביותר למצב השיער שלך, על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות שיחזירו לך את השיער ועל הדרך גם את הביטחון העצמי והחיוך.

טיפול פלזמה CGF

טיפול הפלזמה המתקדם מסוגו בעולם במסגרתו נעשה שימוש ביולוגי וטבעי בדם המטופל. הדם מוכנס לצנטריפוגה מתקדמת המבודדת מהדם את תאי הגזע ופקטורי הגדילה של זקיקי השיער, ומייצרת ריכוז גבוה ביותר של חומרים אלה. החומרים המזוקקים מוחדרים לאיזור המטופל בקרקפת, מאיצים את קצב התחדשות זקיקי השיער וכתוצאה מכך מביאים לעיבוי שיער קיים ולצמיחה מחודשת.

טיפול מזותרפיה CELLBOOSTER

טיפול מזותרפיה מתקדם באמצעות קומפלקס בוסטרים מבוססי חומצה היאלורונית ללא מייצבים כימיים, הכולל בתוכו חומצות אמינו ושלל ויטמינים המזינים את הקרקפת והשיער: ניאצין, חומצה פנטותנית ,(B5) פירידוקסין ,(B6) ביוטין ,(B7) ציאנוקובלמין, (B12) רוטין, גלוקונאט נחושת, אבץ קרבונט ועוד. הנוסחה הייחודית מסייעת לחיזוק זקיקי השיער, שיפור צמיחת שיער וזרימת הדם לאיזור המטופל.

ANTEAGE טיפול ללא שאיבת דם

טכנולוגיית תאי גזע פורצת דרך לעידוד צמיחת שיער חדש ללא הוצאת דם. Anteage הינו חומר משפעל רגנרציה טבעית בעור לצורך עידוד צמיחה והעשרת השיער בקרקפת שסונתז במעבדה. החומר מבוסס על הציטוקינים ופקטורי הגדילה (פי 50 בהשוואה לטיפול פלזמה רגיל) המיוצרים בגופנו באופן טבעי ע״י תאי הגזע במח העצם.


הטיפול המשולב והייחודי של "שגב קליניק" מתאים לאנשים הסובלים מנשירה או דילול שיער וגם לכאלה הנמצאים לפני או אחרי השתלת שיער, כטיפול תומך, המגדיל את אחוזי הצלחת ההשתלה.

סבבה, מה הלו"ז להמשך?!

סיור בקליניקה

אבחון מצב השיער ע"י רופא מומחה

בניית תכנית טיפול מותאמת אישית

היכרות עם מגוון המכשירים והטיפולים המתקדמים

טיפולים שוטפים בקליניקה, לפי תכנית הטיפול

טיפול ביתי משלים למקסום תוצאות

ליווי ומעקב צמוד של רופא מוסמך

סיכום הטיפול, הצגת תמונות לפני/אחרי, המלצות לשימור התוצאות וחיבוק פרידה מרגש

להם כבר עף הפוני, בקרוב אצלך!

אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
הצג עוד תוצאות
אחרי
לפני
אחרי
לפני

איזה מרגש שבקרוב ניפגש!

ממש בקרוב תוכל ליהנות מהניסיון, המקצועיות, המכשור ושיטות הטיפול המתקדמות שלנו ולא פחות חשוב-מהאנרגיות החיוביות של כל צוות הקליניקה, שיגרום לכל ביקור שלך אצלנו, להיות הדבר הכי טוב שקרה לך באותו היום:)

אל תאבד את הראש!

תכניס אותנו עכשיו ליומן, כדי שלא תשכח