נעים להכיר,
אנחנו שגב קליניק. הבית של הגברים בישראל

היה כיף לדבר איתך ואנחנו כבר מתרגשים לקראת הפגישה שלנו. בינתיים אתה מוזמן להכיר אותנו בקטנה ולהבין מה הולך לקרות בהמשך הדרך המשותפת.

4.8

שביעות רצון על פי דירוג

אז ממש בקטנה עלינו, אנחנו קליניקת בוטיק ייחודית לגברים המציעה מגוון רחב של פתרונות וטיפולים קוסמטיים ואסתטיים בקליניקה מגניבה ומקצועית אחת! בלי להתרוצץ בין רופאים ומכונים שונים.

שמחים שהתעניינת במסלול הרפואי לירידה במשקל שלנו המיועד לבעלי 32 bmi ומעלה

המסלול הרפואי הינו פתרון עמוק ומקיף שטרם נראה כדוגמתו בישראל.
מסגרת הטיפול משלבת צוות אישי קבוע שסובב אותך, (רופא, מטפל גוף, מנטור ומלווה תזונתי) ונמשך לאורך מספר חודשים בהם נעניק לך:
טיפולים בטכנולוגיה מתקדמת להצרת היקפים ומיצוק עור נפול כתוצאה מתהליך ירידה, ליווי תזונתי וטיפול תרופתי.

המסגרת שתמיד חיפשת, התוצאות שמגיעות לך!

primeX

המסת שומן באמצעות אולטרסאונד
מערכת לא-פולשנית המיועדת לעבודה במשקלי גוף גבוהים ומסות שומן עמוקות. פעולת המכשיר מסייעת ביצירת מראה חטוב ועור מוצק באופן עמוק והוליסטי. הטיפול במכשיר מתבצע באמצעות 2 טכנולוגיות ליבה משולבות כדי להשיג תוצאות יפות למראה, ממושכות טווח ובמהירות: אולטרסאונד חם בעל גל רוחבי הפוגע ברקמת השומן, ויוצר תוצאה של הפחתה בעובי השומן וגלי רדיו למיצוק ויצירת קולגן.

CLATUU Alpha

הקפאת שומן בטכנולוגיית קריוליפוליזיס
המשלבת הקפאה באמצעות וואקום. פעולת קירור רקמת השומן גורמת לתהליך מדורג ומבוקר של פירוק התא המאפשר לשומן שנמצא בתוכו לצאת מהגוף בתהליך טבעי דרך מערכת השתן והלימפה.תהליך ההקפאה באמצעות המכשיר אינו פולשני ומופחת כאב ואנו ממליצים לשלב אותו עם המסות שומן בחום, שכן תאי שומן בעומקים שונים מגיבים באופן שונה לחום ולקור. יש כאלה הנוטים להתפרק בחום ויש כאלה שמגיבים טוב יותר לקור.

wegovy

טיפול תרופתי לירידה במשקל
המכיל חומר פעיל במינון גבוה במיוחד (פי 2 מאוזמפיק) הניתן רק על ידי רופא מוסמך המומחה בתהליכי הרזיה, ובנתוני bmi של 32 ומעלה. הזריקה מזרזת תהליך של ירידה במשקל וכאשר היא ניתנת במסגרת של תוכנית טיפול מקיפה המשלבת מכשור טכנולוגי ותוכנית תזונה היא מסייעת בשמירה על המשקל החדש לאורך שנים רבות לאחר הטיפול הראשוני.

סבבה, מה הלו"ז להמשך?!

בדיקת מרקם עור וסוג השומן ע״י יועץ מומחה

התרשמות ממגוון המכשירים המתקדמים בקליניקה

הכירות עם הרופא שלך והדרכה על ה Wegovy

בניית תכנית טיפול ותפריט עם יועץ התזונה שלך

טיפולים שוטפים בקליניקה, לפי תכנית הטיפול

טיפול ביתי Wegovy

ליווי ומעקב צמוד של הרופא, יועץ התזונה והמטפל שלך

סיכום הטיפול, הצגת תמונות לפני/אחרי, המלצות לשימור התוצאות וחיבוק פרידה מרגש

תראה, עושים כאן יופי של גברים!

אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני

איזה מרגש שבקרוב ניפגש!

ממש בקרוב תוכל ליהנות מהניסיון, המקצועיות, המכשור ושיטות הטיפול המתקדמות שלנו ולא פחות חשוב-מהאנרגיות החיוביות של כל צוות הקליניקה, שיגרום לכל ביקור שלך אצלנו, להיות הדבר הכי טוב שקרה לך באותו היום:)

GREEN PEEL

מבית ד"ר שרמק
במהלך הטיפול הקוסמטיקאית המוסמכת מחדירה לעור, באמצעות עיסוי מרגיע ונעים את תערובת הצמחים הטיפולית. החומרים הפעילים מזינים את העור, מגבירים את זרימת הדם ומייצרים אפקט הוליסטי של חידוש, ניקוי ואנטי-איג'ינג, המביא לצמצום משמעותי של הדלקת, עד להעלמתו, ומתקבל מראה עור אחיד וחלק. כטיפול משלים ועל מנת לשמר ולמקסם את התוצאות, מקבל המטופל ערכה טיפולית שיקומית לשימוש ביתי.