נעים להכיר,
אנחנו שגב קליניק.

היה כיף לדבר איתך ואנחנו כבר מתרגשים לקראת הפגישה שלנו. בינתיים אתה מוזמן להכיר אותנו בקטנה ולהבין מה הולך לקרות בהמשך הדרך המשותפת.

4.8

שביעות רצון על פי דירוג

אז ממש בקטנה עלינו, אנחנו קליניקת בוטיק ייחודית המציעה מגוון רחב של פתרונות וטיפולים קוסמטיים ואסתטיים בקליניקה מגניבה ומקצועית אחת! בלי להתרוצץ בין רופאים ומכונים שונים.

פיגמנטציה? אל תיתן לזה להכתים לך את מצב הרוח!

כתמי פיגמנטציה נוצרים כתוצאה מפעילות יתר של הפיגמנט הכי נפוץ בעור- מלנין. כיוון שמדובר בפיגמנט בעל גוון חום, מתבטאת הפיגמנטציה בהופעת כתמים חומים בעור הפנים או הגוף.

מכאן נובע שפיגמנטציה היא תופעה קלינית. מה שאומר שטיפול ביתי בעזרת תרופות סבתא מוזרות או המלצות לטיפול בסרטוני טיקטוק מצחיקים על גבול ההזויים, לא יפתרו את הבעיה. ועלולים אפילו להזיק.

לעומת זאת, שגב קליניק מתמחה בהעלמת כתמי פיגמנטציה באמצעות טיפולים חדשניים המשלבים מכשור טכנולוגי פורץ דרך וקרמים טיפוליים מקצועיים, המשפרים את מראה ומרקם העור, יוצרים מראה עור אחיד וחלק יותר ומשיגים תוצאות מרשימות בפרק זמן קצר. ללא כאבים וללא זמן החלמה.

טיפולים מתקדמים לטשטוש והעלמת פיגמנטציה

חשוב להבין– להופעת כתמי הפיגמנטציה קיימות סיבות מגוונות- פיגמנטציה סולרית כתוצאה מנזקי שמש, פיגמנטציה pih כתוצאה מדלקות בעור (אקנה, צלקות ניתוח, כוויה) ופיגמנטציה הורמונלית.

 

לכן השלב הראשון והקריטי להשגת תוצאות טיפול אופטימליות בזמן קצר, הוא אבחון וייעוץ של גורם מקצועי מוסמך.

 

לאחר אבחון מקצועי, שמומלץ שיתבצע מוקדם ככל האפשר לפני שהפיגמנטציה יורדת לשכבות עמוקות יותר בעור ומקשות על הטיפול, נבנה עבורך תכנית טיפול משולבת המותאמת אישית למצב העור שלך.

Venus Versa

מערכת טיפול רב תכליתית
פלטפורמת טיפולים סופר חדשנית ומגוונת הכוללת מספר ידיות טיפול בטכנולוגיות שונות ויעילות ביותר, הנותנות מענה למגוון בעיות אסתטיות וקליניות בעור הפנים.

GREEN PEEL

מבית ד"ר שרמק
טיפול באמצעות תכשיר פילניג טיפולי, 100% טבעי המבוסס על חומרים פעילים מצמחי מרפא, בעל שלוש רמות טיפול שונות- פרש אפ, קלאסיק ואנרג'י בהתאם לסוג ולעומק הפיגמנטציה.

סבבה, מה הלו"ז להמשך?!

סיור בקליניקה

היכרות עם מגוון המכשירים והטיפולים המתקדמים

אבחון העור ע"י קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת

בניית תכנית טיפול מותאמת אישית

טיפולים שוטפים בקליניקה, לפי תכנית הטיפול

טיפול ביתי משלים למקסום תוצאות

ליווי ומעקב צמוד של קוסמטיקאית מוסמכת

סיכום הטיפול, הצגת תמונות לפני/אחרי, המלצות לשימור התוצאות וחיבוק פרידה מרגש

תראה, עושים כאן יופי של גברים!

אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני

איזה מרגש שבקרוב ניפגש!

ממש בקרוב תוכל ליהנות מהניסיון, המקצועיות, המכשור ושיטות הטיפול המתקדמות שלנו ולא פחות חשוב-מהאנרגיות החיוביות של כל צוות הקליניקה, שיגרום לכל ביקור שלך אצלנו, להיות הדבר הכי טוב שקרה לך באותו היום:)

Venus Versa

מערכת טיפול רב תכליתית
פלטפורמת טיפולים סופר חדשנית ומגוונת הכוללת מספר ידיות טיפול. בעזרת ידית ה- AC Dual Applicator בטכנולוגיית IPL אנחנו יכולים לטפל, בו-זמנית, גם בסיבה וגם בתסמינים הנראים לעין של אקנה. הטיפול מתבצע באמצעות אור כפול- אור כחול תוקף את הפורפירין (porphyrian) המיוצר על ידי החיידקים הגורמים לאקנה בפנים, ומוביל להרס החיידקים, בזמן שהאור האדום מטפל בדלקת של האקנה ומספק ריפוי מהיר יותר.

GREEN PEEL

מבית ד"ר שרמק
במהלך הטיפול הקוסמטיקאית המוסמכת מחדירה לעור, באמצעות עיסוי מרגיע ונעים את תערובת הצמחים הטיפולית. החומרים הפעילים מזינים את העור, מגבירים את זרימת הדם ומייצרים אפקט הוליסטי של חידוש, ניקוי ואנטי-איג'ינג, המביא לצמצום משמעותי של הדלקת, עד להעלמתו, ומתקבל מראה עור אחיד וחלק. כטיפול משלים ועל מנת לשמר ולמקסם את התוצאות, מקבל המטופל ערכה טיפולית שיקומית לשימוש ביתי.